Wybierz zawód

The file ///wyszukiwarka/wybierz_zawod_left.php cannot be included!
It does not exist or is not readable.
Raport - Uczelnie Niepubliczne w Polsce 1991-2011

My piszemy

Nasz kod matrycowy ;)

Nasz kod matrycowy
Perspektywy
YOUNG STARTER – Głodni Sukcesu! Drukuj Poleć znajomemu
young starterJeszcze do 15 września można się zarejestrować do udziału w polskiej edycji „Young Stater - Głodni Sukcesu!”. Young Stater ma ułatwić młodym ludziom start na rynku pracy oraz zakładanie własnych firm. Uroczysta inauguracja odbędzie się 3 października w Ministerstwie Gospodarki, z udziałem wicepremiera, ministra gospodarki, Waldemara Pawlaka.
 

Young Starter to cykl specjalistycznych interaktywnych zajęć, przeznaczonych dla osób w wieku 18-35 lat, które myślą o założeniu własnej firmy lub chcą rozpocząć karierę zawodową w korporacji. Ideą projektu jest wskazanie uczestnikom „ścieżki zwycięzcy”, która wiedzie od pomysłu, przez projekt i biznesplan, po stworzenie marki i wprowadzenie jej na rynek. W tym celu 300 najzdolniejszych osób spotka się w trakcie czterodniowego kongresu (3, 12, 19, 26 października 2012 r.) z liderami polskiego biznesu, gdzie podczas licznych warsztatów eksperckich będą zdobywać cenną wiedzę i umiejętności. Wykłady odbędą się m. in. w Ministerstwie Gospodarki, Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych.

Więcej informacji i rejestracja: www.youngstarter.pl, http://www.facebook.com/YoungStarter, www.mid.edu.pl

Udział w Young Starter jest całkowicie nieodpłatny.
O przyjęciu decyduje m.in. kolejność zgłoszeń i Państwa uzasadnienie chęci udziału w Young Starter.
Rejestracja kończy się 15 września 2012r.

 

Organizatorzy: Fundacja Międzynarodowy Instytut Demokracji

Partnerzy: Centrum ŁOWICKA Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy; Ośrodek Analiz Politologicznych UW; Fundacja Międzynarodowy Instytut Społeczeństwa Obywatelskiego; Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Patroni honorowi: Minister Gospodarki; Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego; Minister Pracy i Polityki Społecznej; Prezydent m. st. Warszawy

Mecenasi: mBank; Kompania Piwowarska; Microsoft; KRUK SA; GPW; Carrywater; Adwertajzing

Patroni Medialni: Radio Kampus; Uniwerek TV; Perspektywy; Res Publica Nowa; BRIEF; Students.pl; Kariera.pl; BusinessWoman&Life; PracaDlaStudenta; Popler.