Wybierz zawód

The file ///wyszukiwarka/wybierz_zawod_left.php cannot be included!
It does not exist or is not readable.
Raport - Uczelnie Niepubliczne w Polsce 1991-2011

My piszemy

Nasz kod matrycowy ;)

Nasz kod matrycowy
Perspektywy
Konferencje GeoGebry dla matematyków Drukuj Poleć znajomemu
Konferencje GeoGebry dla matematyków Nauczyciele z Polski i zagranicy spotkają się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na dwóch konferencjach poświęconych bezpłatnemu oprogramowaniu do nauczania matematyki GeoGebra. Z okazji 10-lecia GeoGebry w naszym kraju w spotkaniach weźmie udział jej twórca – Markus Hohenwarter z Uniwersytetu Johannesa Keplera z Austrii. 

22 września 2012 r. odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja GeoGebry. Uczestnicy wezmą udział w sesjach tematycznych poświęconych możliwościom wykorzystania GeoGebry na różnych poziomach nauczania: od szkoły podstawowej po ponadgimnazjalną. Osoby, które jeszcze nie mały styczności z oprogramowaniem lub dopiero zaczynają z nim pracę, będą mogły poznać jego zastosowania podczas specjalnie dla nich przygotowanego warsztatu. Pod koniec konferencyjnych obrad zostanie także rozstrzygnięty konkurs na konstrukcję wykonaną przy pomocy GeoGebry. Matematycy mogą wykonać animacje, ilustracje twierdzenia matematycznego, a także rozmaite formy artystyczne.

Konferencja jest skierowana do nauczycieli matematyki wszystkich poziomów edukacyjnych, a także do dyrektorów szkół, pracowników i studentów uczelni wyższych kierunków nauczycielskich i innych osób zainteresowanych nauczaniem z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych (TIK).

GeoGebra jest bezpłatnym programem łączącym geometrię, algebrę i analizę matematyczną. Program jest przystosowany do użytkowania na wielu platformach: Winows, Linux, Unix, Mac OS X. Posiada prosty i intuicyjny w obsłudze interfejs programu, który pozwala wykorzystywać go na wszystkich etapach nauczania.

Organizatorami konferencji ogólnopolskiej są: SWPS, Warszawskie Centrum GeoGebry, Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Stowarzyszenie ROSE (Regionalne Ośrodki Szkoleń E-learningowych).

Program konferencji https://sites.google.com/site/konferencjageogebry2012/program

Informacje o zapisach https://sites.google.com/site/konferencjageogebry2012/rejestracja

Z kolei w dniach 21-23 września 2012 r., również w SWPS, odbędzie się Międzynarodowa Konferencja GeoGebry. Wydarzenie odbywa się już od czterech lat – po raz pierwszy w Polsce.  Organizatorzy: SWPS, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Keplera w Linzu (Austria) oraz Uniwersytet w Cambridge (Wielka Brytania).

Program konferencji http://www.geogebraigi2012.pl/index.php?id=6

Informacje o zapisach http://www.geogebraigi2012.pl/index.php?id=4

Perspektywy objęły patronat medialny nad konferencjami.