Akademicki Dzień Przedsiębiorczości Drukuj Poleć znajomemu

Akademicki Dzień Przedsiębiorczości2 kwietnia 2009 r. jest Dniem Przedsiębiorczości. W tym dniu odbędzie się pod patronatem Prezydenta RP. Także Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej, wspierając wszelkie inicjatywy związane z rozwojem młodzieży, organizuje Akademicki Dzień Przedsiębiorczości.

Planują go rozpocząć o godz. 10.00. Po uroczystym otwarciu rozpoczną się spotkania z uznanymi, podlaskimi przedsiębiorcami i przedstawicielami instytucji finansowych, wykłady i warsztaty przedsiębiorczości prowadzone przez pracowników naukowych Wydziału Zarządzania oraz prezentacje i gry symulacyjne  związane z biznesem. Do godziny 15.00 młodzież będzie mogła skorzystać z wszystkich atrakcji przygotowanych na ten dzień. Szczegółowy  program przygotujemy  na początku marca.

Organizując spotkanie podlaskich przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji finansowych, pracowników naukowych ze studentami i uczniami szkół średnich chcą stworzyć na Wydziale Zarządzania pomost pomiędzy praktyką i nauką związaną z przedsiębiorczością, a młodym pokoleniem – przyszłymi przedsiębiorcami, menedżerami i pracownikami naukowymi.

Ma to ułatwić możliwość bezpośredniego  kontaktu z osobami mającymi dużą wiedzę, doświadczenie i różnorodne powiązania z szeroko rozumianą przedsiębiorczością, co może zainspirować młodzież i mieć pozytywny wpływ w planowaniu kariery zawodowej.

Program Akademickiego Dnia Przedsiębiorczości (pobierz .PDF)

 

Akademicki Dzień Przedsiębiorczości