Wybierz zawód

The file ///wyszukiwarka/wybierz_zawod_left.php cannot be included!
It does not exist or is not readable.
Aktualności
Dodatkowy nabór na studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie Drukuj Poleć znajomemu
Uczelnie
05.09.2012.
Artykuł sponsorowany

Dodatkowy nabór na studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w OlsztynieUniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie przeprowadza dodatkowy nabór na studia w roku akademickim 2012/2013. Wśród proponowanych kierunków studiów znalazły się także kierunki techniczne i przyrodnicze.

Czytaj całość
 
YOUNG STARTER – Głodni Sukcesu! Drukuj Poleć znajomemu
Patronaty
04.09.2012.
young starterJeszcze do 15 września można się zarejestrować do udziału w polskiej edycji „Young Stater - Głodni Sukcesu!”. Young Stater ma ułatwić młodym ludziom start na rynku pracy oraz zakładanie własnych firm. Uroczysta inauguracja odbędzie się 3 października w Ministerstwie Gospodarki, z udziałem wicepremiera, ministra gospodarki, Waldemara Pawlaka.
 
Czytaj całość
 
Weekend z psychologią Drukuj Poleć znajomemu
Patronaty
04.09.2012.
logo_wpuwMaturzysto! Zastanawiasz się czy studiować psychologię? Nie wiesz, czym tak naprawdę zajmuje się ta dziedzina? Weź udział w Weekendzie z psychologią - 13 i 14 października! To już V edycja tego wydarzenia organizowanego przez Wydział Psychologii UW. W programie wiele ciekawych wykładów i warsztatów.
 
Czytaj całość
 
Witamy w nowym roku szkolnym Drukuj Poleć znajomemu
Szkoła
03.09.2012.
 Każdy rok szkolny jest pełen wyzwań, choć ten może okazać się szczególnie trudny, bo nie tylko będzie wyjątkowo długi (trwa aż 43 tygodnie), ale jest to również rok dużych zmian w szkołach.
Czytaj całość
 
Terminy wiosennych egzaminów już są znane Drukuj Poleć znajomemu
Szkoła
27.08.2012.
KalendarzMatura 2013 rozpocznie się 7 maja, a egzamin gimnazjalny - 23 kwietnia. CKE opublikowała harmonogram wiosennych egzaminów. Od dziś maturzyści wiedzą kiedy będą odbywać się wszystkie egzaminy pisemne.
Czytaj całość
 
Konferencje GeoGebry dla matematyków Drukuj Poleć znajomemu
Patronaty
27.08.2012.
Konferencje GeoGebry dla matematyków Nauczyciele z Polski i zagranicy spotkają się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na dwóch konferencjach poświęconych bezpłatnemu oprogramowaniu do nauczania matematyki GeoGebra. Z okazji 10-lecia GeoGebry w naszym kraju w spotkaniach weźmie udział jej twórca – Markus Hohenwarter z Uniwersytetu Johannesa Keplera z Austrii. 
Czytaj całość
 
Uczelnia Vistula w nowej odsłonie Drukuj Poleć znajomemu
Uczelnie
23.08.2012.

Uczelnia Vistula w nowej odsłonieKolejna fuzja szkół wyższych - Uczelnia Vistula łączy się z czterema uczelniami w Warszawie i Łodzi. Nowopowstała grupa uczelni będzie skupiać ponad 5 500 studentów, oferując studia na poziomie licencjackim, magisterskim oraz doktoranckim.

Czytaj całość
 
Wczoraj politechnika, a dziś uniwersytet Drukuj Poleć znajomemu
Uczelnie
23.08.2012.

Wczoraj politechnika, a dziś uniwersytetOd 2012/2013 roku akademickiego na liście szkół wyższych pojawi się  Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o zmianie nazwy Politechniki Radomskiej.

Czytaj całość
 
Przez współczesność do historii Drukuj Poleć znajomemu
Szkoła
23.08.2012.
Przez współczesność do historiiJeśli interesujesz się historią współczesną lub chcesz się dowiedzieć, dlaczego posługujemy się stereotypami i skąd biorą się uprzedzenia – zgłoś się do Fundacji Geremka na rozpoczynające się od jesieni warsztaty i dyskusje. Nabór trwa do 24 września.
Czytaj całość
 
Warszawa wynalazków Drukuj Poleć znajomemu
Patronaty
21.08.2012.
Warszawa wynalazkówMiędzynarodowa Warszawska Wystawa Wynalazków to jedna z największych promocyjnych imprez innowacyjnych w Europie. W dniach 16 – 19 października 2012 roku w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej odbędzie się jej szósta edycja. W wystawie będą uczestniczyć liczni polscy wystawcy, głównie z instytucji sfery nauki oraz wynalazcy z ponad 20 krajów Europy i Azji.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 2388