Raking Liceów Warszawskich 2011

Już w sprzedaży!

Rankingi 2008

Szkoły wyższe

Rankingi 2007

Szkoły wyższe
20-latek z dobrymi Perspektywami Drukuj Poleć znajomemu

20-latek z dobrymi PerspektywamiJuż dwadzieścia roczników młodych ludzi skorzystało z informacji zawartych w Rankingu Liceów Warszawskich Perspektyw. Zmieniają się kryteria, ich wagi, liderzy – pozostają ogromne emocje i niesłabnące zainteresowanie odbiorców.

20 edycji rankingu to naprawdę imponujący wynik. 20 edycji powstających w okresie bardzo burzliwych zmian w edukacji, w tym rewolucji w systemie egzaminowania na poziomie matury (przejście z systemu oceniania wewnętrznego na ocenianie zewnętrzne) i rekrutacji na studia to – przepraszamy za nieskromność – mistrzostwo świata. Jesteśmy z tego dumni!

Czytaj całość
 
Władek na życie Drukuj Poleć znajomemu
Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV w Warszawie

Władek na życieGmach u zbiegu ulic Aleksandrowskiej i Petersburskiej, dziś Alei Solidarności i Jagiellońskiej zapisał się do oświaty w już 1907 roku, kiedy przenieśli się tam uczniowie męskiego Gimnazjum Praskiego istniejącego od 1885 r., pierwszej z poprzednich wcieleń szkoły w długiej historii Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława IV w Warszawie.

Czytaj całość
 
Tu rządzi matematyka Drukuj Poleć znajomemu

Tu rządzi matematykaNajwiększy skok w ciągu ostatnich trzech lat spośród warszawskich liceów wykonało Liceum Domeyki – z 35 miejsca w 2007 r. na 16 w 2011.

Czytaj całość