Wybierz zawód

The file ///wyszukiwarka/wybierz_zawod_left.php cannot be included!
It does not exist or is not readable.
Matura próbna
CKE ma dosyć próbnych matur Drukuj Poleć znajomemu
CKE ma dosyć próbnych maturNie będzie więcej próbnych matur organizowanych przez Centralną Komisją Egzaminacyjną – dowiedziała się Gazeta Wyborcza. Tym samym, pierwsza (ogólnopolska) matura próbna z matematyki była ostatnią, oficjalną weryfikacją umiejętności uczniów przed majowymi egzaminami.

Czytaj całość
 
Oficjalne wyniki matematyki Drukuj Poleć znajomemu
Oficjalne wyniki matematykiWe wtorek Centralna Komisja Egzaminacyjna przedstawiła oficjalne, ogólnopolskie wyniki próbnej matury z matematyki. Oblało 36 proc. uczniów w kraju. To niechlubny rekord – rok temu nie zaliczyło 24 proc., a w maju – 13 proc.

Czytaj całość
 
Matura próbna – porażka w całym kraju Drukuj Poleć znajomemu
Matura próbna – porażka w całym krajuJuż od wszystkich Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych zdobyliśmy informacje o wynikach próbnej matury z matematyki (3 listopada). Co wynika z naszego opracowania? Najmniejszy odsetek uczniów zdało w woj. lubelskim, a najlepiej poszło w woj. małopolskim.

Czytaj całość
 
Pogrom na próbnej matematyce Drukuj Poleć znajomemu
Pogrom na próbnej matematyce!Doczekaliśmy się! Poznaliśmy pierwsze wyniki próbnej matury z matematyki. Na razie tylko z województwa łódzkiego. Oblało ją ponad 35 proc. uczniów. To rezultat aż o 12 proc. gorszy niż na podobnym egzaminie przed rokiem!

Czytaj całość
 
Matematyka – to było trudne?! Drukuj Poleć znajomemu
Matematyka – to było trudne?!3 listopada odbyła się matura próbna z matematyki. 390 tys. uczniów w całym kraju mnożyło, odejmowało i dzieliło, by w grudniu dowiedzieć się na ile już umieją. My z kolei zsumowaliśmy ich wrażenia i dodaliśmy komentarz eksperta. Co z tego wyszlo?

Czytaj całość
 
Matura próbna z matematyki - arkusze i odpowiedzi Drukuj Poleć znajomemu
Jutro matematyka - wiemy co będzie!Zakończyła się długo wyczekiwana, ogólnopolska matura próbna z matematyki. Prezentujemy arkusze oraz przykładowe odpowiedzi. Zapraszamy do dzielenia się swoimi wrażeniami tutaj i na naszym profilu na Facebooku.


Czytaj całość
 
Próba z polskiego Drukuj Poleć znajomemu

Próba z polskiego23 listopada ponad 330 tys. uczniów z całej Polski przystąpiło do próbnej matury z języka polskiego na poziomie podstawowym. Swoje przygotowanie do matury sprawdzili w ramach akcji wydawnictwa Operon oraz GW.

Czytaj całość
 
Maturzystka o wielkiej próbie... Drukuj Poleć znajomemu
Maturzystka o wielkiej próbie...Co sądzą najbardziej zainteresowani maturą próbną, czyli sami maturzyści? O sensie przeprowadzania tego egzaminu, jego organizacji i planach na przyszłość rozmawialiśmy z Agnieszką Pudło, maturzystką 2009 z Dęblina.
 
Czytaj całość
 
Wszystko o maturze próbnej 2009 Drukuj Poleć znajomemu

Próbna matura: arkusze i odpowiedzi do wybranego przedmiotuPróbna matura: dla jednych tragedia, dla innych łatwizna. Opinie są podzielone. Wkrótce jednak nauczyciele sprawdzą prace i wszystko się wyjaśni: każdy będzie wiedział, co jeszcze musi powtórzyć i na co szczególnie zwrócić uwagę. Warto poznać klucze, według których są sprawdzane próbne matury z wybranego przedmiotu.

Czytaj całość
 
Minister Hall o wynikach matury próbnej 2009 Drukuj Poleć znajomemu
Minister Hall o wynikach matury próbnej- Na tegorocznej próbnej maturze z matematyki najwięcej trudności sprawiły zadania z geometrii - poinformowała Katarzyna Hall, Minister Edukacji Narodowej. Królowa Nauk powróci w 2010 roku po 25 latach na maturę jako egzamin obowiązkowy. Tymczasem, egzamin próbny zdało tylko 76 proc. maturzystów (tylu uzyskało wymagane 30 proc. punktów).

Czytaj całość