Wybierz zawód

The file ///wyszukiwarka/wybierz_zawod_left.php cannot be included!
It does not exist or is not readable.
Deklaracja maturalna
Matura i rekrutacja to gra strategiczna Drukuj Poleć znajomemu

Matura i rekrutacja to gra strategicznaDo końca września jest czas na wstępne deklaracje przedmiotów maturalnych. Większość pewnie już dawno wybrała swoje egzaminacyjne typy. Ale część wciąż się waha. Niezdecydowanym rad udzielają ci, którzy już zmierzyli się z maturalnym dylematem.


Czytaj całość
 
Matura jest jak grypa... każdy musi ją przejść Drukuj Poleć znajomemu

Nieszczęścia klasy maturalnej

Egzamin dojrzałości z pewnością należy do ciężkich chorób. Nie musi jednak pozostawić trwałego uszczerbku na zdrowiu. Wystarczy zgromadzić wystarczającą wiedzę na jego temat. Jako weterani zeszłorocznych matur, chcemy podzielić się z Wami naszymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.
 
Czytaj całość
 
5 zasad maturzysty Drukuj Poleć znajomemu
5 zasad maturzystyPrzed Tobą ciężki rok, ale tylko od Ciebie zależy czy będzie to rok solidnej pracy i jednocześnie niezłej zabawy z nauką, czy też droga przez mękę i nuda jak flaki z olejem. Jeśli zastosujesz się do naszych rad, nie powinno być źle. Przedstawiamy 5 kluczy do maturalnego sukcesu!
 
Czytaj całość
 
Maturalne wybory Drukuj Poleć znajomemu

Maturalne wyboryJakie były wybory maturzystów, którzy przystąpili do egzaminu w 2009 roku? My znamy wasze maturalne decyzje! Otrzymaliśmy jest prosto z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej! W 2009 roku maturę zdawało 413 316 maturzystów w 8 198 szkołach.

Czytaj całość