Wybierz zawód

The file ///wyszukiwarka/wybierz_zawod_left.php cannot be included!
It does not exist or is not readable.
Studniówka
Co trzeci maturzysta wydaje na studniówkę więcej niż 800 zł! Drukuj Poleć znajomemu
Co czwarty maturzysta wydaje na studniówkę więcej niż 800 zł!Wydatki związane ze studniówką przekroczą kwotę 800 zł u 32 proc. osób wybierających się na nią w tym roku – wynika z sondy jaką przeprowadził portal Perspektywy.pl. W badaniu wzięło udział  aż 1596 internautów.

Czytaj całość
 
One mogą Wam się przydać na studniówce Drukuj Poleć znajomemu
One mogą Wam się przydać!Sukienka lub garnitur, oraz fryzura to nie wszystko, czego potrzebujesz na studniówce. Jest wiele rzeczy, których nie musisz wziąć aby uczestniczyć w balu, ale z pewnością mogą Ci one uprzyjemnić lub ułatwić zabawę... O czym mowa?

Czytaj całość
 
Olśniewająca cera i perfekcyjny makijaż Drukuj Poleć znajomemu

Olśniewająca cera i perfekcyjny makijażZdjęcia ze studniówki to pamiątka na całe życie. Dlatego tego wieczoru trzeba wyglądać olśniewająco! Przed pierwszym balem w życiu warto zadbać o cerę i o perfekcyjny makijaż. Specjalistki z Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie radzą jak dobrać kosmetyki i przygotować skórę twarzy na studniówkowe szaleństwa.

Czytaj całość
 
Studniówkowe porady stylistki Drukuj Poleć znajomemu

Studniówkowe porady stylistkiKażda maturzystka chciałaby wyglądać olśniewająco, nie wydając na swoją kreację fortuny. Gdzie szukać studniówkowych kreacji w rozsądnej cenie? Jak dobierać dodatki? I przede wszystkim: jak wykorzystując najnowsze trendy wyglądać oryginalnie i czuć się swobodnie? Odpowiada stylistka Ania Marciniak.

Czytaj całość
 
Fryzura na studniówkę (chłopak) Drukuj Poleć znajomemu
Fryzura na studniówkę (chłopak)Studniówka to bal. A jak powszechnie wiadomo - na balu udziwniać za bardzo nie wolno, zwłaszcza w kwestii uczesania. Tyczy się to zwłaszcza chłopaków. Warto wiedzieć, że połączenie ekstrawaganckiej fryzury z tradycyjnym eleganckim strojem jest równie chybione co złe dobranie uczesania do kształtu twarzy.
 
 
Czytaj całość
 
Fryzura na studniówkę (dziewczyna) Drukuj Poleć znajomemu

(Nie)Porządek na głowieTegoroczne maturzystki mają teraz sporo na głowie: sen z powiek spędzają im przede wszystkim studniówkowe przygotowania: ubranie, makijaż, partner… Do tego wszystkiego trzeba jeszcze zrobić porządek z tym, co ma się na głowie (dosłownie) – czyli z włosami. Jak wybrać studniówkową fryzurę?

Czytaj całość
 
James Bond na studniówce Drukuj Poleć znajomemu

James Bond na studniówcePrzestrzeganie żelaznych zasad męskiej elegancji jest nieco odpuszczane nastolatkom w niemal wszystkich sytuacjach poza jedną – studniówką. Wtedy należy wyglądać właściwie do okazji. Po prostu i bez wyjątków, jak James Bond.

Czytaj całość
 
Idziemy na studniówkę! Jak wiązać krawat? Drukuj Poleć znajomemu
Idziemy na studniówkę! Jak wiązać krawat?Krawat to nieodłączny element eleganckiego stroju, a dobry wygląd jest nie tylko biletem wstępu na studniówkę, ale także jednym z czynników, który decyduje o tym, jak wypadniesz zarówno przed swoją partnerką, jak i innymi dziewczynami obecnymi na balu. Co trzeba o nim wiedzieć? Może zacznijmy od początku, czyli od… wiązania.
 
Czytaj całość
 
Alkohol kontra studniówka Drukuj Poleć znajomemu

/images//alko_wino.pngPełna abstynencja, a może jednak kieliszek szampana lub odrobina wina? Co właściwie dopuszczalne jest w studniówkowym menu? Kto o tym rozstrzyga? Ostateczną decyzję podejmuje oczywiście dyrekcja szkoły w porozumieniu z ciałem organizującym studniówkę. Ciało to ma jednak kompetencje raczej doradcze.  

Czytaj całość
 
O zachowaniu się przy studniówkowym stole Drukuj Poleć znajomemu

O zachowaniu się przy studniówkowym stoleStudniówka często jest nazywana pierwszym dorosłym balem w życiu. Elegancki strój, uroczysta atmosfera, polonez... Do tej wytwornej oprawy warto dopasować maniery. W tym - zachowanie przy stole. Na co dzień jemy zwykle w pośpiechu, byle jak i byle co. W jednej ręce bułka, w drugiej kawa lub jogurt. Pogryźć, połknąć i biec na lekcje.

Czytaj całość