Wybierz zawód

The file ///wyszukiwarka/wybierz_zawod_left.php cannot be included!
It does not exist or is not readable.
My piszemy

My piszemyWidzisz, że wokół dzieje się coś ciekawego, o czym chciałbyś powiedzieć innym? Wierzysz, że za pomocą słów da się opisać świat? My też w to wierzymy. Dlatego stworzyliśmy miejsce specjalnie dla Was.

Tutaj publikujemy najlepsze artykuły z Waszych szkolnych gazetek, teksty stworzone na potrzeby lekcji i te, które powstały z głębi serca. Tutaj przeczytacie o wszystkim, co ciekawe, intrygujące, ważne i kontrowersyjne. Dla każdego licealisty.

Wszelkie formy Twojej przygody ze słowem są mile widziane: daj wierszom pisanym do szuflady zaczerpnąć nieco powietrza, pozwól zachwycić się innym Twoim ostatnim opowiadaniem. Ostrz swoje dziennikarskie zmysły i pióro.

Pod tym adresem czekamy na Wasze artykuły, felietony, wiersze, zdjęcia… Przysyłajcie wszystko, co warte pokazania szerszej publiczności! Nie zapomnijcie, żeby do wiadomości dołączyć kilka słów o sobie.
Idioci czy geniusze? Kariera w TV okiem licealisty Drukuj Poleć znajomemu

tvPomimo, iż imali się już wielu zajęć z lepszym bądź gorszym dla nich skutkiem, nie są oni w 100% ani aktorami, ani dziennikarzami, ani też prezenterami. Ale są idolami. I to dla wielu młodych ludzi. Perełkami w koronie każdej stacji telewizyjnej bądź radiostacji. A współczesny widz - jak nikt inny - wygłodniały jest śmiechu i dobrej zabawy.

Czytaj całość
 
*** Drukuj Poleć znajomemu

***Panie mój,
mój panie od siedmiu boleści,
my dziewczynki
w białych podkolanówkach
z marzeniami błękitnych migdałów
cierpimy czasem na bezsenność.

Czytaj całość
 
Ty Drukuj Poleć znajomemu

TyWidzę Cię Codziennie...
Rozmawiam z Tobą i Cierpię...
Jestem tak blisko Ciebie a tak daleko,
świadomość tego iż jesteś koło mnie i nie możesz mnie kochać
zabija mnie od środka...

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 23 z 23