The file ///podyplomowe/2011-mba_szukaj.php cannot be included!
It does not exist or is not readable.
Kto najlepiej kształci liderów biznesu?
Kto najlepiej kształci liderów biznesu?Wyniki Rankingu MBA Perspektywy 2012 ogłoszone zostaną 5 czerwca br. O godz.11.00, podczas Gali w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
Czytaj całość
 
Executive MBA - Francuski Instytut Zarządzania

Executive MBA - Francuski Instytut ZarządzaniaDyrektor Zuzanna Broszczak opowiada: o prymacie praktyki nad teorią, o wyższości indywidualnej wiedzy nad consultingiem, o doborze idealnej grupy MBA, o „odlotach” absolwentów

Czytaj całość
 
VIII Międzynarodowy Kongres MBA

Odnieść sukces w wymagających czasach VIII Międzynarodowy Kongres MBAPanel Azjatycki - konfucjanizm, czyli skąd biorą się azjatyckie tygrysy, Panel Energetyka - między węglem a atomem, Panel Zarządzania - sztuka kryzysu, Panel Innowacje - czy z tego można zrobić biznes? oraz tradycyjne rozgrywki golfowe z charytatywnym celem w przesłaniu...

Czytaj całość
 
Polskie uczelnie na pierwszych miejscach międzynarodowego rankingu
Polskie uczelnie na pierwszych miejscach międzynarodowego rankinguKierunek Finanse i Rachunkowość prowadzony w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej i Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej w Warszawie zajęły pierwsze miejsca w wybranych kategoriach międzynarodowego rankingu Eduniversal - Best Masters and MBA Worldwide wśród państw Europy Środkowo-Wschodniej.
 
Czytaj całość
 
Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej wśród najlepszych w Europie
Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej wśród najlepszych w EuropieSzkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej, dzięki prowadzonym w niej programom MBA, zajęła 15. miejsce w rankingu TOP MBA 2011 - najlepszych szkół biznesu w Europie. Jest jedyną polską uczelnią, która znalazła się w zestawieniu.
 
Czytaj całość
 
Nowe spojrzenie
Nowe spojrzenie na znane problemy

Program Warsaw-Illions Executive MBA (WIEMBA), który Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego prowadzi wspólnie z Uniwersytetem Illinois z Urbana Champaign jest najstarszym programem studiów Executive MBA w Polsce.

Czytaj całość
 
Mistrzowie Zarządzania Biznesem
Mistrzowie Zarządzania Biznesem Dyrektorzy najlepszych programów MBA oraz grono znakomitych gości wzięli udział w uroczystym ogłoszeniu wyników Rankingu MBA® Perspektywy 2011 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
Czytaj całość
 
Wybór strategiczny
Wybór strategiczny

Międzynarodowy program Executive MBA prowadzony przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie uznawany jest za najlepszy tego typu program w Polsce, 28. w Europie i 81. na świecie

Czytaj całość
 
Światowa czołówka

Światowa czołówkaWarto przejrzeć oferty nie tylko polskich uczelni, zwłaszcza że studia MBA to kosztowna inwestycja w przyszłość. Te trzy litery do kariery mogą być warte dobrą limuzynę.

Czytaj całość
 
Gwarancja jakości
Gwarancja jakości

Przymiotnik canadian nie jest przypadkowy, ponieważ jest to kanadyjski program MBA realizowany w SGH we współpracy z Ecole des Sciences et Gestion – University of Quebec at Montreal (ESG-UQAM) z Kanady.

Czytaj całość